Zestaw końcówek wkręcających 5680084-01 ID:5764091 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw końcówek wkręcających

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Zestaw końcówek wkręcających |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 5680 084 (M) |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CZ |
| Wymiary | |
| Długość całkowita | 1.9685 inch |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Waga | 0.013228 lb |
| Waga | 6 g |
| Parametry techniczne | |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11168953 |