Zestaw suwaków do CoroBore® BR20 BR20-AA-SP06Y-10 ID:7216837 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw suwaków do CoroBore® BR20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Zestaw suwaków do CoroBore® BR20 |
| Rodzina produktów | 2089 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | BR20..SP..Y |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 0.905512 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 23 mm |
| Lf Functional Length | 0.393701 inch |
| Lf Functional Length | 10 mm |
| Oah Overall Height | 0.511811 inch |
| Oah Overall Height | 13 mm |
| Oaw Overall Width | 0.69685 inch |
| Oaw Overall Width | 17.7 mm |
| Waga | 0.022046 lb |
| Waga | 10 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BR20 slide -size A (side A) |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroBore SP06 (SPMT 0606-BM) |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 84 deg |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221654764 |