corocut® 2, nóż tokarski do przecinania i obróbki rowków C2R-RSA24-LJ32DB ID:8196408 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
corocut® 2, nóż tokarski do przecinania i obróbki rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | corocut® 2, nóż tokarski do przecinania i obróbki rowków |
| Rodzina produktów | 2153 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | C2R-RSA..R/L..DB |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1.5 inch |
| B Shank Width | 38.1 mm |
| H Shank Height | 1.5 inch |
| H Shank Height | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 8 inch |
| Lf Functional Length | 203.2 mm |
| Oah Overall Height | 1.93307 inch |
| Oah Overall Height | 49.1 mm |
| Waga | 4.28799 lb |
| Waga | 1.945 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 1/2 x 1 1/2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.26 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 32.004 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut 2 -size J (C2I-J2-0500-) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 3.65402 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 92.812 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | J |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226551037 |