wiertło na wymienne płytki corodrill® ds20 DS20-D4500DM50-07 ID:7790792 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
wiertło na wymienne płytki corodrill® ds20

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | wiertło na wymienne płytki corodrill® ds20 |
| Rodzina produktów | 2108 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | DS20-D..DMxx-07 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.77165 inch |
| Średnica skrawania | 45 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 14.3986 inch |
| Lf Functional Length | 365.723 mm |
| Lu Usable Length | 12.4518 inch |
| Lu Usable Length | 316.277 mm |
| Długość całkowita | 15.1575 inch |
| Długość całkowita | 385 mm |
| Uldr Usable Length Diameter Ratio | 7.02837 |
| Waga | 6.57419 lb |
| Waga | 2.982 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | MDI modular drill interface -MDI-50 |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 0.104331 inch |
| Adjlx Maximum Adjustment Limit | 2.65 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 81 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 2000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224722477 |